Valentino dienos idėjos

Valentino diena yra puikus laikas švęsti meilę – tai puiki proga savo šeimai parodyti, kokie jie svarbūs ir mylimi. Siūlome keletą paprastų veiklų, kaip galėtumėte paminėti meilės dieną su savo vaikais – smagu bus ir Jums, ir vaikams!

2/13/20231 min read

1. Vaiko pėdos ar rankos antspaudas. Tai bus ne tik įdomus užsiėmimas mažiesiems (juk tepliotis jiems taip patinka), bet kartu ir įamžintas jūsų vaiko rankos ar pėdos antspaudas gali tapti gražiu šeimyniniu palikimu ir atsiminimu augančiam vaikui. Tiesiog paimkite popieriaus ir bet kokių nekenksmingų dažų (akvarelė, guašas), leiskite vaikui išsipiešti savo ranką ar pėdą ir atspauskite ją ant popieriaus. Dabar belieka tik įrėminti!

2. Gaminkite šeimyninės nuotraukos rėmelius. Paimkite rėmelius ir leiskite vaikui juos įvairiai dekoruoti. Viskas priklauso nuo fantazijos – spalvotas popierius, kaspinėliais, dažai, blizgučiai – viskas, kas yra namuose, gali tapti jūsų šaunios šeimos nuotraukos puošmena.

3. Gaminkite papuošalus. Vėriniai, apyrankės ar raktų pakabukai – Valentino dienos atributika, o mažiesiems gaminti juos patiems ypač patiks. Velkite, dažykite makaronus ir verkite, sukite iš popieriaus – ir Valentino dienai jūs pasipuošę!

4. Sausainiai „Širdelė“. Meilė turi būti saldi, todėl kepkite kartu su vaikais saldžias širdeles. Pasigaminkite sviestinę tešlą išpjaukite ar su formele išspauskite širdelės formą, o iškeptus dar ir dekoruokite įvairiais pagardais. Čiobrelių arbata, saldžiosios širdelės ir jaukus pašnekesys prie stalo garantuotas.

5. Meilės paštas. Dekoruokite kartu ir padėkite dėžę į kuria kiekvienas namiškis galės įmesti savo parašytas „meilės žinutes“. Skatinkite vaikus parašyti meilės laiškelius (už ką myli? Kaip myli?) visiems - netgi savo augintiniams. Vakare geriant arbatą su sausainiais galėsite kartu skaityti ir rinkti nugalėtoją – daugiausia meilės žinučių parašiusį šeimos narį.

Dieną, kai meilė kybo ore, reikia tą meilę ir švęsti, bet nepamirštant, kad kiekviena diena gali ir turi būti meilės šventė – ypač mūsų vaikams!