Kuo mes galime jums padėti?

Mūsų mėgstamiausias posakis - "visi karai prasideda konfliktu, bet ne visi konfliktai turi baigtis karu". Todėl mes jums siūlome padėti spręsti problemą, kol ji netapo neišsprendžiama. Mes teikiame mediacijos, konsultacijos, prevencijos ir pagalbos paslaugas šeimoms, kolektyvams, įmonėms, bendruomenėms ir individualiai. Peržiūrėkite ir tikrai rasite sau tinkamą formą:

Išmanios bendra-tėvystės centras

Skyrybų metu susikalbėjimas tampa iššūkiu, bet skiriantis tėvams susikalbėti būtina - jūsų vaikams to reikia. Mūsų Išmanios bendra-tėvystės centras ne tik užtikrins jums ir jūsų vaikui saugią aplinką bendrauti, bet ir teiks kitą, jums ypač reikalingą, pagalbą.

Pagalbos skyrium gyvenantiems tėvams programa

Remdamiesi savo ir užsienio šalių gerųjų praktikų patirtimi sūkūrėmė programą besiruošiantiems skirtis, besiskiriantiems ir jau išsiskyrusiems tėvams, palengvinančią sudėtingą skyrybų kelią. Mūsų programa apima kelias kompleksines paslaugas, kurios užtikrins, kad jūs ir jūsų vaikas skyrybų metu gautų visą įmanomą pagalbą.

Mediacija kolektyvams ir įmonėms

Mobingas, nesutarimai, konfliktai dažnai atsiranda ne tik šeimose, bet ir darbo aplinkoje. Ginčai ir įtampa blogina tiek darbo kokybe, tiek rezultatus, tiek pačių darbuotojų psichinę sveikatą. Mediacija - IDEALUS sprendimas spręsti ginčus, nes tai nešališkas, lankstus ir konfidencialus būdas, kai neaktuoli net darbinė hierarchija, todėl sprendimai priimami efektyviai.

Šeimos mediacija

Teikiame teisminę mediaciją, neteisminę mediaciją ir tarpvalstybinė mediacija. Skyrybų ar šeimyninių konfliktų metu labai svarbu išlaikyti pagarbius santykius. Mediacija padeda priimti abiem pusėms priimtinus sprendimus bei sudėtingų, brangių ir ilgų teisminių procesų.

Teisinės konsultacijos

Kad nepasiklystumėte įstatymuose, mes jums galime padėti vaiko teisių, šeimos teisių, neteisėto vaiko išvežimo prevencijos, įvaikinimo ar globos klausimais. Taip pat padedame tarpininkaujant ir ruošiant dokumentus kitų valstybių institucijoms klausimų, susijusių su vaiko teisių apsauga.

Vaiko ir besiskiriančių tėvų susitikimai

Kartais ilgai nespręstas konfliktais būna taip įsisiūbavęs, kad be tarpininkų ar specialistų pagalbos joks besiskiriančios šeimos susitikimas neįmanomas. Mes galime jums padėti susitikti ir nesusipykti - tai ypač reikalinga jūsų, besiskiriančių tėvų) vaikams. Susitikimai gali būti vykdomi neutralioje aplinkoje - mūsų jaukiose patalpose.

Palaikymas ir kompleksinė pagalba

Dažnai geriausias sprendimas - nelaukti ir kreiptis pagalbos. Bendradarbiaudami su psichologai ,vaikų teisių ir kitais specialistai mes galime padėti vaikams, tėvams, šeimoms organizuodami reikalingos pagalbos priemones ir jų visumą.

Mokymai ir seminarai

Turime daug žinių ir patirties mediacijos, konfliktų, tarpininkavimo, vaiko ar šeimos teisės klausimas, todėl jomis dalinamės skatindami didesnę visuomenės savimonę ir siekdami geresnių tarpusavio santykių tarp šeimų ar bendruomenių. Jeigu jums tai aktualu - kreipkitės - mes turime daug temų, kurias jums galėtume papasakoti įdomiai, interaktyviai ir veiksmingai.

Prevencija

Kartais pakanka tik vieno veiksmo užkirsti nelaimei. Mūsų mediatorius turi tokius įgūdžius ir gali pagelbėti laiku išspręsti iškilusią teisinę ar socialinę problemą.

Programų ir projektų rengimas ir įgyvendinimas

Mūsų patyrusi ir veržli komanda rengia projektus įvairiose teisė ar socialinėse srityse. Atidumas ir iniciatyva padeda efektyviai įgyvendinti vyriausybinius ir nevyriausybinius projektus, turinčius teigiamą poveikį visai visuomenei ir jos nariams atskirai.

Labdaros ir paramos renginių organizavimas

Esame socialiai atsakingi ir mums rūpi kokioje visuomenėje ir kokioje valstybėje gyvensime. Tikime, kad didelė dalis gerovės priklauso ir nuo pačių piliečių ar įmonių, todėl siekiame pagerinti ir padėti ieškantiems pagalbos ir paramos.

Mūsų teikiamų paslaugų kokybė - mūsų prioritetas

Mūsų nuveikti darbai:

  • Įgyvendinant ESFA finansuojamą kompleksinės pagalbos projektą teikėme mediacijos paslaugas Alytaus miesto, Šalčininkų, Ukmergės, Šakių, Alytaus rajonų savivaldybėse.

  • Įgyvendinant LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos priemonę „Organizuoti šeimos ir vaiko gerovės priemones, kuriant palankią šeimai aplinką ir plėtojant kartų solidarumą“ vykdėme projektą “Tėvai nori tartis taikiai”. Ataskaitą galite rasti čia.

  • Aktyviai vykdėme (ir toliau vykdome) advokaciją "Vaiko interesų apsauga tėvų ginčų kontekste".

  • Padėjome kelti įstaigų specialistų kvalifikaciją vykdydami mokymus: "Vaikas šeimos ginčų kontekste", "Darbas su konfliktiniais klientais", "Konfliktų valdymas darbo aplinkoje", "Šeimos mediacija", "Konfliktai mokykloje. Mediacijos taikymas mokyklose".

  • Aktyviai dalyvavome Alytaus miesto šeimos komisijos veikloje.

Mūsų 2021 metų veiklos ataskaitą galite peržiūrėti čia.

Mūsų 2023 - 2024 metų veiklos strategiją galite peržiūrėti čia.