Dalinamės darbais,

kuriuos atlikome, prie kurių prisidėjome ir

kas gali būti jums naudinga

Mūsų išleistas informacinio pobūdžio leidinį tėvams ir specialistams "Tėvai tariasi taikiai". Knygelės tikslas – padėti ginčus dėl vaiko spręsti taikiai ir rasti vaiko gerovę atitinkančius sprendimus.

Parsisiųsti galite čia

Ka jaučiau vaikai tėvų skyrybų metu? Kas gali padėti? Kaip mes, mediatoriai, galime padėti?

Kviečiame pažiūrėti mūsų sukurtą video.

Žiūrėti www.youtube.com

Mūsų vadovė ir mediatorė Odeta Intė yra LR Teisingumo ministerijos ir Mykolo Riomerio universiteto išleistos knygos - metodinio leidinio "Mediatoriaus vadovas" bendraautorė

Peržiūrėti galite čia

Straipsnyje "Vaiko išvežimas iš Lietuvos: teisinis reguliavimas ir praktika", kurio bendraautorė yra Odeta Intė analizuojami Lietuvos Respublikos civilinio kodekso pakeitimai, susiję su tėvų teisėmis ir pareigomis sprendžiant dėl vaiko išvežimo iš Lietuvos, taip pat Lietuvos teismų praktika ir užsienio valstybių teisinis reguliavimas.

Straipsnį rasite čia

Kaip mažiesiems pasakyti apie skyrybas? Kaip suprasti, ką jie jaučia? Kaip padėti jiems jaustis ramiau/saugiau? Dalinamės su Jumis mūsų paruošta knygele, kurioje mažieji "keliaus" su debesėliu per savo išgyvenimus, o vaiko atliktos užduotėlės padės tėvams suprasti aiškiau, kaip jaučiasi jų vaikas, nes... kaip rašėme: "Jeigu teisingai įvardinate problemą - beveik turite sprendimą".

Knygelę parsisiųsti galite čia

Kartais reikia tiesiog "išsirašyti"...

Dalinamės įrankiu, kuris gali padėti apsvarstyti santykius, poreikius ir savijauta.

Kartais tik to ir reikia - kelių netrukdomų minučių savo mintims.

Įrankį PDF formatu galite pasisiųsti čia

Konfliktai ar pokyčiai šeimoje gali mažinti vaiko emocinio saugumo jausmą, o tuo pačiu ir pasitikėjimą savimi. Padėkite vaikui prisiminti, koks jis nuostabus ir kiek puikių savybių ir stipribių turi: padėkite nupiešti ar parašyti - laikas su vaiku ir laikas apie vaiką - pats vertingiausias.

Įrankį PDF formatu galite pasisiųsti čia

Apie kontrolinių klausimų naudą jau nekalbėsime - visi ją žino. Dalinamės pagalbiniu klausimynu specialistams, dirbantiems su vaiku skyrybų kontekstą.

Įrankį PDF formatu galite pasisiųsti čia

Mediacijos galimybės ir aplinkybės yra neišsenkančios. Kodėl verta ir kaip naudoti mediaciją mokyklose rasite Gelbėkite vaikus leidinyje "Mediacija". Dalinamės.

Leidinį PDF formatu galite pasisiųsti čia