Susipažinkite -

mediatorė ir vadovė

” Esu Odeta Intė. Mediacija yra ne tik tai, ką dirbu, mėgstu dirbti, bet ir tai, kuo gyvenu ir kvėpuoju. Su mediacija susipažinau dar 2005 metais - nuo to laiko tikslingai gilinau žinias ir įgūdžius šioje srityje. Taip pat skatinau mediacijos, kaip taikaus ginčų sprendimo, taikymą Lietuvos teisinėje sistemoje. Ilgą laiką dirbusi vaiko ir šeimos teisių srityje, 2007 metais tapau teismo mediatore ir tarpininkavimo paslaugas teikiu iki šiol. Kaip mediacijos pradininkė jaučiu įsipareigojimą apie taikų ginčų sprendimo būdą skleisti žinias Lietuvoje, todėl ne tik dėstau paskaitas Mykolo Riomerio Universitete, bet ir vykdau mokymus įvairiuose Lietuvos miestuose. Kad niekada nebūčiau tuščias indas ir galėčiau taikyti ir skleisti mediaciją pagal naująsias tendencijas, dažnai atnaujinu savo žinias ir įgūdžius įvairiuose mokymuose ir konferencijose visame pasaulyje. Be patirties ir žinių, savo klientams dar galiu pasiūlyti savo patikimumą ir empatiją - taip pat labai svarbias savybes kiekvienam mediatoriui."

Nuo 2022 metų rugpjūčio 31 d. vadovė ir mediatorė Odeta Intė paskirta Lietuvos mediatorių rūmų pirmininkė.

Susipažinkite - mūsų komanda

Mūsų komandos dalį sudaro savanoriai, kuriai aktyviai ir imliai gilina žinias tarpininkavimo srityje taip savo pagalba ir įgūdžiais prisidėdami prie kokybiškų paslaugų teikimo.

Dovilė Babarskienė

” Esu Dovilė. Esu žingeidi, todėl sužinojusi apie mediaciją, iškart ja susidomėjau ir šiuo metu gilinu žinias šioje srityje. Tikiu, kad kiekvienas taikiai išspręstas ginčas prasideda prie žmonių bendros gerovės ir padeda išsaugoti santykius."

Projektų vadovė, lėšų paieškos koordinatorė

Benediktas Babarskas

” Aš Benas, esu veiklus ir imlus, todėl visus darbus atlieku greitai ir veiksmingai. Manau, kad mediacija gali būti taikoma plačiai ir veiksmingai - tai labai geras įrankis konfliktams spręsti bet kokiuose santykiuose."

Savanoris

Ignas Intas

” Mano vardas Ignas. Esu veržlus ir orientuotas į tikslus, mėgstu iššūkius, todėl bet kokia užduoti mane motyvuoja ir skatina. Mediacija yra puikus būdas ne tik ginčams spręsti, bet ir mokytis pagarbos tuos ginčus sprendžiant."

Savanoris