APIE PAGALBĄ

11/8/20221 min read

Pasikalbėkime.

Nenorime būti būrio gąsdintojų dalimi, bet pripažinkime - ateinanti žiema bus nelengva. Ypač ji sunki bus žmonėms, kurie neturi papildomų santaupų „kojinėje“, o dar blogesnė – kurių ir kojinės praskolintos.

Nacionalinio skurdo mažinimo organizacijų tinklo (NSMOT) atliktų tyrimų „Sunkiai integruojamų į darbo rinką asmenų užimtumo didinimo galimybių tobulinimas“ duomenys jau ne vienerius metus rodo, kad ilgalaikę bedarbystę ir sunkią integraciją į darbo rinką stipriai įtakoja finansinės problemos – net virš 60 proc. tyrimo apklaustųjų nurodė, kad dirbti juos paskatintų mažesni atskaitymai nuo atlyginimo antstoliams.

Nedarbas dėl skolų ir skolos dėl nedarbo – be pagalbos žmogui sunku išeiti iš šio rato. Bedarbystė, skolos stipriai įtakoja ne tik paties žmogaus psichinę, emocinę savijautą, bet ir visą šeimą. Mintis padėti ir tarpininkauti padedant tvarkytis skolas kilo teikiant mediacijos paslaugas šeimoms. Savo kasdieninėje veikloje susiduriame su klientais, kurie turi kompleksinių problemų „bagažą“: problemos šeimoje, bedarbystė, skolos. Ne kartą padėjome ir tarpininkavome jiems sprendžiant šias problemas.

Jau nieko nenustebinsime primindami, kaip tėvų sunki materialinė padėtis ir nuolatinis jų stresas lemia vaiko gyvenimą – gal net ir ateitį. O vaikas – mums prioritetas, prioritetas jis turi būti ir šeimoje, ir visuomenėje. Padėję tėvams – padėsime ir vaikui.

Todėl mes, VšĮ biuras Pactum, pradedame teikti papildomas paslaugas asmenims, kurie susiduria su nedarbu ir finansinėmis problemomis.

Pagalbą galės gauti ne tik tėvai, bet visi, kuriems jos reikia. Juk kiek stiprus silpniausias visuomenės narys – tiek galinga pati visuomenė ir jos gerovė.

Jeigu žinote, kam tokia pagalba reikalinga, norite pagalbos patys - mes laukiame jūsų skambučio.